Materiały do pobrania

Konkurs to doskonały sposób na budowanie dobrych relacji z lokalną społecznością jak i z uczestnikami z całej Polski, co jest jednym z naszych głównych celów. Materiały do pobrania na konkurs plastyczny są niezbędne do stworzenia dobrej podstawy konkursu. Dzięki odpowiedniej reklamie jesteśmy w stanie rozpropagować konkurs straznicysieci.pl, i dać szanse większej ilości uczestników na udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Celem tego konkursu jest znalezienie wyjątkowej perspektywy w sensie artystycznym. Istnieje wiele sposobów wyrażania siebie, a my chcemy zobaczyć, co możesz wymyślić. Chodzi o uczestnictwo, wyobraźnię i kreatywność!

Materiały reklamowe do pobrania

Do pobrania na stronie internetowej znajdują się 2 pozycję. Zobacz jak możesz pomóc nam w reklamie konkursu plastycznego:

  • Plakat - dzięki reklamie w formie plakatu, reklama będzie widoczna nawet z daleka. Możesz umieścić go na darmowym słupie reklamowym, na drzwiach zaprzyjaźnionego lokalu, w szkole, przedszkolu lub na drzwiach osiedlowego sklepu
  • Obrazek na stronę internetową w dwóch różnych rozmiarach - Jeśli masz swoją stronę internetową lub prowadzisz bloga, zachęcamy się do umieszczenia naszego obrazka reklamowego w widocznym miejscu. Jeśli masz możliwość umieść również odnośnik do strony internetowej straznicysieci.pl

Plakat do pobrania na konkurs

Plakaty z nazwą i logo Twojego konkursu lub wydarzenia to szybki sposób, aby pomóc ludziom cię zidentyfikować w ich codziennym życiu. Spróbuj wydrukować i umieścić swoje plakaty w lokalnych sklepach spożywczych, kawiarniach, bibliotekach i innych lokalnych firmach. Możesz również zamieścić swoje plakaty online na portalach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook, oraz na stronach internetowych, które pozwalają użytkownikom na zamieszczanie własnych treści, takich jak Pinterest i Reddit.

  • Facebook: Umieść zdjęcie plakatu na jednej ze swoich stron na Facebooku. Pamiętaj, aby zawrzeć wezwanie do działania, takie jak: "Polub naszą stronę, aby otrzymać darmowy plakat!". To zachęci ludzi do zaangażowania się w Twoją stronę.
  • Reddit: Publikowanie na Reddit to świetny sposób na dotarcie do publiczności, która jest zainteresowana szeroką gamą tematów. Reddit jest forum internetowym, gdzie użytkownicy dzielą się linkami i dyskutują na tematy. Publikowanie na Reddit jest darmowe, ale pamiętaj, że społeczność oczekuje od Ciebie również wkładu w dyskusję.
  • Pinterest: Stwórz tablicę na Pinterest poświęconą swojemu plakatowi i dołącz link do pobrania w stosownych przypadkach.
  • Instagram: Zamieść zdjęcie plakatu z krótkim opisem i zamieść w swoim profilu na Instagramie link, pod którym ludzie mogą wejść w promowane wydarzenie.