O konkursie plastycznym dla dzieci

Bezpieczeństwo w Internecie to ważny temat, o którym dzieci powinny wiedzieć. Wykorzystywanie i zaniedbywanie dzieci to realne zagrożenia dla dzieci, a Internet udostępnił nowe sposoby wykorzystywania dzieci przez złych ludzi. Zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w sieci jest wyzwaniem, ale może być łatwiejsze, jeśli wiesz, na co zwracać uwagę. Aby pomóc w zapobieganiu wykorzystywania dzieci, organizujemy konkurs, który ma skłonić dzieci do myślenia o bezpieczeństwie w sieci. Nie musisz być artystą, aby wziąć udział! W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym konkursie i jak możesz zgłosić swoją pracę.

Konkurs plastyczny dla dzieci

Ten konkurs to świetny sposób dla dzieci, aby wyrazić siebie i pomóc innym dzieciom w nauce o bezpieczeństwie w sieci! Aby wziąć w nim udział, dzieci muszą tylko narysować coś (obrazek, bazgroł, ilustrację itp.) na temat bezpieczeństwa w sieci. Konkurs jest otwarty dla wszystkich dzieci w wieku 5-12 lat.

O czym jest ten konkurs?

Ten konkurs plastyczny dla dzieci dotyczy zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa w sieci. Chcemy, aby dzieci zastanowiły się nad niebezpieczeństwami związanymi z Internetem i wymyśliły kreatywne sposoby zapobiegania wykorzystywaniu dzieci. Uczestnicy mogą nadsyłać projekty plastyczne i rysunki na temat bezpieczeństwa w sieci. Najlepsze projekty zostaną pokazane na specjalnej wystawie, która będzie otwarta dla publiczności. Pojawią się równiez nagrody za 3 pierwsze miejsca Organizatorzy konkursu postarali się, aby dzieci mogły łatwo wziąć w nim udział. Konkurs ma pięć kategorii, w zależności od wieku i poziomu umiejętności.

Wskazówki dotyczące składania prac

Nie ma żadnych zasad dotyczących tematu Twojej pracy! Możesz narysować lub namalować cokolwiek chcesz na temat bezpieczeństwa w sieci. Zachęcamy Cię nie tylko do tworzenia sztuki, ale także do wykorzystania wszystkich innych kreatywnych sposobów, w jaki możesz wyrazić siebie. Możecie nagrać filmik, napisać wiersz lub zrobić coś zupełnie innego, byleby było to na temat bezpieczeństwa w sieci. Wszystkie zgłoszenia zostaną opublikowane na stronie internetowej. Możesz również podzielić się swoim zgłoszeniem w mediach społecznościowych, dodatkowo niektóre z najlepszych zgłoszeń będziemy publikować.